خرید تینت لب

تینت لب چیست؟ تینت لب چه تفاوت و شباهتی با رژ لب دارد؟ با تینت لب و نحوه استفاده آن آشنایی دارید؟ رنگ لب یا تینت لب یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد است که مشابه با برق لب و رژ لب می باشد. مایع ژله ای و بافت سبک آن موجب شده است که هیچ گونه احساس چسبندگی یا سنگینی بر روی لب به وجود نیاید. در این جا تینت لب و ویژگی های آن را به شما معرفی می کنیم.

برای مشاهده محصولات لوازم بهداشتی کلیک کنید

خرید تینت لب
خرید تینت لب

تینت لب چیست؟

گفتم که تینت لب مشابه با برق لب یا رژلب است برای آرایش لب ها استفاده می شود. تینت لب مایع ژله ای و بافت سبکی دارد که موجب می شود هنگام استفاده کردن از آن هیچ گونه چسبندگی یا سنگینی بر روی لب به وجود نیاید. ثبات رنگ در استفاده کردن از تینت لب بالا است که پس از چند ثانیه استفاده فورا خشک می شود و به ماسک و لباس نمی چسبد. تولید تینت لب بر پایه آب می باشد و در تولید آن هیچ اثری از سرب، موم، پارابن، و عطر و مواد مضر نیست.

تنوع رنگ در تینت لب محدودتر از انواع دیگر وسایل آرایشی لب مانند رژ لب یا برق لب می باشد و تنها در طیف های رنگی نارنجی، صورتی و قرمز تولید می شود، چون هدف از تولید و ساخت تینت لب صرفاً پررنگ تر جلوه دادن رنگ طبیعی لب ها می باشد.

تفاوت و شباهت تینت لب به رژ لب

ویژگی ها و تفاوت هایی که تینت لب با رژ لب دارد، این است که در ترکیب آن از سرب استفاده نشده است. بیش تر رژ لب ها دارای سرب هستند، به همین علت است که وقتی از آن ها استفاده می کنیم، پس از مدت زمانی لب ها خشک شده و ترک می خورند. در ساخت تینت لب از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود و بافت آن سبک است، یعنی در صورت استفاده هیچ گونه چسبندگی یا سنگینی بر روی لب هایتان احساس نخواهید کرد.

تینت لب ویتامین فراوانی دارد و به عنوان یک آبرسان و مرطوب کننده قوی عمل می کند که وقتی از آن ها استفاده کنید، هرگز لب های شما خشک نمی شود و مدت طولانی لب های شما هم چنان چرب خواهد بود.

رژ لب ها مدت کوتاهی پس از استفاده پاک می شوند یا ممکن است بر روی ماسک یا لباس شما مالیده شوند. اما تینت لب ماندگاری بالایی دارد و می تواند مدت طولانی روی لب های شما باقی بماند و رنگ لب ها را حفظ کند.

رنگدانه هایی که در داخل آن وجود دارد نیز بسیار قوی هستند که رنگ درخشندگی لب را سبب می شوند و در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن آب و چای از بین نمی روند و در برابر آب مقاوم هستند.

رنگدانه های مخملی که در انواع تینت لب وجود دارد، موجب می شود که لب ها نرم شده و در نهایت بافت طبیعی آن ها نیز حفظ شود، به طوری که گاهی اوقات کاملا طبیعی به نظر می رسد. این محصول هم چنین سفتی و خوش حالتی به لب ها می بخشد و از افتادگی آن ها پیشگیری می‌ کند.

در نهایت نیز موجب بخشیدن جلوه‌ ای زیبا و جذاب به لب ها خواهد شد.

مطالب مرتبط: 

خرید تینت لب

تینت لب رنگ را پخش نمی کند، یعنی هر چه آن را پررنگ تر و بیش تر بزنید، هیچ گونه پخش رنگی را نخواهید داشت. بر عکس رژ لب ها که هنگام غذا خوردن و نوشیدن آب و چای از پاک می شدند، این محصول ماندگاری بالایی را دارد.

تینت لب در بسته بندی های جذاب و متفاوت تولید شده است، بنابراین با خرید آن از مدل های تکراری رژ لب ها فاصله خواهید گرفت. بسته بندی های آن به صورت لاک، بستنی، شکل قلب، شکلات و غیره موجب شده است که جذابیت بیش تری داشته باشد.

سخن پایانی

در این متن تینت لب را معرفی کردیم، برخی از ویژگی ها و مزایای آن و هم چنین تفاوت آن با رژ لب ها را نیز توضیح دادیم. در واقع تینت لب یک محصول جدید است که می تواند جایگزینی برای برق لب و رژلب باشد. برای خرید تینت لب مانند خرید لوازم آرایشی اصل و اورجینال به فروشگاه بلیر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *